KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997511

nr 1499 7511

Gunnar Nordström

(f. 1921), Sverige

Oljemålning, Utsikt från Södermalm. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:10:42

28/10 13:10:03 1      Vinnande bud

Gunnar Nordström

Läs mer om Gunnar Nordström